Wybór włosów i metody

METODY

Ultradźwięki

Metoda bezpieczna nawet dla bardzo słabych włosów, wykonywana bez użycia ciepła. Łączenia pasm włosów przedłużanych z włosami naturalnymi powstają za pomocą specjalnego urządzenia, które wykorzystuje najbardziej rozwiniętą technologię w zakresie przedłużania włosów. Urządzenie ma zdolność do przetwarzania fal dźwiękowych w energię mechaniczną. Zastosowane fale dźwiękowe nie ingerują w żaden sposób w strukturę naszych włosów. Metoda ta jest w szczególności zalecana do włosów suchych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Łączenia są bardzo trwałe, płaskie i słabo wyczuwalne. Wymagana odpowiednia pielęgnacja.
Optymalny czas noszenia – 2-4 miesiące

 

Laser Extend

Najmniejsze z dostępnych na rybnku łączeń, bardzo dyskretne, słabo wyczuwalne. Nanołączenia są cieńsze niż włosy powyżej i poniżej łączenia. Idealne dla włosów bardzo rzadkich, słabych i zniszczonych. Polimerowe łączenia są bardzo elastyczne i dopasowują się do kształtu głowy (np. przy leżeniu). Wymagana odpowiednia pielęgnacja.

Optymalny czas noszenia – 2-4 miesiące

 

Keratyna

Pasemka łączone są z włosami naturalnymi za pomocą zgrzewów keratynowych przy użyciu temperatury ok. 180 stopni Celsjusza (temperatura prostownicy). Łączenia są trwałe, mogą być w kształcie „ziarnka ryżu” lub płaskie. Używana prawdziwa włoska keratyna daje możliwość formowania dużo mniejszych łączeń niż standardowe. Włosy zdejmuje się przy użyciu specjalnego removera. Wymagana odpowiednia pielęgnacja.
Optymalny czas noszenia – 2-4 miesiące

 

Micro ring

Pojedyncze pasma przymocowuje się (na zimno) do naturalnych włosów za pomocą metalowych obrączek dobieranych pod kolor. W ringach znajduje się silikon, który chroni nasze włosy przed uszkodzeniem mechanicznym. Dobrze wykonane łączenia są bardzo trwałe. Wymagana odpowiednia pielęgnacja.
Optymalny czas noszenia: ok. 2-4 miesiące

 

Nano Ring

Metoda podobna do metody Micro Ring, jednak łączenia są o kilkukrotnie mniejsze.  Wymagana odpowiednia pielęgnacja.
Optymalny czas noszenia – 2-4 miesiące

 

Tape on (kanapkowa)

Polega na doklejaniu cieniutkich, silikonowych taśm do włosów naturalnych. Łączenia są płaskie i niewidoczne. Metoda pozwala na założenie włosów w bardzo krótkim czasie. Te same włosy można zakładać wielokrotnie. Metoda nie zalecana do włosów mocno przetłuszczających się. Wymagana odpowiednia pielęgnacja.
Optymalny czas noszenia: do 4 tygodni

 

Tissage

Polega ona na wszywaniu specjalnymi nićmi taśm z włosami w cieniutkie poziome warkoczyki (corny). Włosy mocno trzymają się przy głowie. Te same taśmy można wielokrotnie zakładać od nowa. Metoda niezalecana dla bardzo kruchych, rzadkich i słabych włosów. Wymagana odpowiednia pielęgnacja.
Optymalny czas noszenia – 1-2 miesiące

 

Włosy

Włosy dziewicze pochodzenia polskiego

Numer 1 we włosach wykorzystywanych do przedłużania i zagęszczania. Każda kitka pochodzi od jednego dawcy co daje 100% zgodności struktury. Włosy pozyskiwane są w szczególności od dzieci i młodych osób. Nigdy niefarbowane (w odcieniach od naturalnych blondów do brązów, niecieniowane, zdrowe, o różnych strukturach. Na włosach można wykonywać wszystkie zabiegi chemiczne (koloryzacja, rozjaśnianie, trwała itp.)  Przy odpowiedniej pielęgnacji włosy można nosić do 2-3 lat wielokrotnie przekładając. Kitki pochodzą z naszego skupu, co daje gwarancję autentyczności. Wszystkie kitki są pojedynczo sortowane, bez krótkich włosków, wyczesane, czyste. Włosy można zarówno założyć jak i zakupić w naszym salonie lub sklepie internetowym.

 

Włosy słowiańskie

Włosy drugie co do jakości zaraz po włosach dziewiczych polskich. Pochodzą z różnych krajów słowiańskich (Białoruś, Ukraina, Słowenia, Słowacja). Miękkie, w gotowej palecie kolorystycznej.  Można je farbować i poddawać zabiegom stylizacji.

Dostępne w długościach 40cm-60cm. Żywotność do 2 lat.

 

Włosy kaukaskie

Włosy przypominają włosy słowiańskie, jednak są trochę grubsze i sztywniejsze.  Wykazują się długą żywotnością 1,5 – 2 lata). Można je farbować i poddawać zabiegom stylizacji.

 

Włosy indyjskie So.Cap.

Pochodzą z Azji Północnej m.in. Indii. Grubsze, naturalnie ciemne, w przygotowanej palecie kolorystycznej. Miękkie i podatne na stylizacje. Włosy można tonować, nie wolno rozjaśniać.  Przy odpowiedniej pielęgnacji włosy można nosić do pół roku.

Lovxtend
Ul. Matki Teresy z Kalkuty 18a/5
20-538 Lublin