O nas

Lovxtend – przedłużanie włosów i rzęs

Salon Lovxtend jako jedyny w Lublinie specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów różnymi metodami. Do tego celu wykorzystujemy włosy najwyższej jakości, głównie dziewicze, polskiego pochodzenia. Nasze włosy można zakładać wielokrotnie. Odpowiednio je pielęgnując, zachowują doskonałą jakość przez cały okres noszenia. Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której dobierzemy specjalnie dla Ciebie włosy idealnie pasujące strukturą oraz kolorem. Podpowiemy, która metoda będzie najbardziej odpowiednia. Zabieg przedłużania i zagęszczania włosów wykonywany jest w specjalnie stworzonym do tego celu pokoju, gdzie nikt nieproszony nie będzie Cię oglądał podczas metamorfozy.

W naszym salonie możesz skorzystać z całej gamy zabiegów fryzjerskich (tj. strzyżenie męskie i damskie, koloryzacja, upięcia, pielęgnacja) Zajmujemy się koloryzacją także włosów przedłużanych. Pracujemy na renomowanych kosmetykach firmy KEUNE.

Zapraszamy także do skorzystania z zabiegów przedłużania rzęs metodą 1:1, 2:1, 3:1, objętościową 4-6D, 7-12D oraz stylizację paznokci.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Lovxtend
Ul. Matki Teresy z Kalkuty 18a/5
20-538 Lublin